Rada Gubernatorów i Regentów
9 czerwca 1808 roku do 31 stycznia 1810 roku

Jean de Dieu Soult porucznik generalny Hiszpanii od 9 czerwca 1808 roku do 14 czerwca 1810 roku

José Mońino y Redondo przewodniczący Rady Gubernatorów 25 września 1808 roku do 30 grudnia 1808 roku

Vicente Joaquín Osorio de Moscoso y Guzmán przewodniczący Rady Gubernatorów 30 grudnia 1808 roku do 1 listopada 1809 roku

Juan Acisclo de Vera przewodniczący Rady Gubernatorów od 1 listopada 1809 roku do 31 stycznia 1810 roku

Francisco Javier Castanos y Arragorri tymaczasowy przewodniczący Rady Regencyjnej od 31 stycznia do 2 lutego 1810 roku

Francisco de Saavedra y Sangronis przewodniczący Rady Regencyjnej od 2 lutego do 29 maja 1810 roku

Pedro de Quevedo y Quintano przewodniczący Rady Regencyjnej od 29 maja do 28 października 1810 roku

Pedro Agar y Bustillo przewodniczący Rady Regencyjnej od 28 października do 8 grudnia 1810 roku i od 8 kwietnia 1811 roku do 22 stycznia 1812 roku

Ramón Osorio y Patino członek Rady Regencyjnej od 28 października 1810 roku do 22 stycznia 1812 roku

Pedro Palacio y Santibánez członek Rady Regencyjnej od 28 października 1810 roku do 22 stycznia 1812 roku

Joaquín Blake y Joyes członek Rady Regencyjnej od 28 października 1810 roku do 22 stycznia 1812 roku

Gabriel de Císcar y Císcar członek Rady Regencyjnej od 28 października 1810 roku do 22 stycznia 1812 roku

José María Puig de Samper y Domenech członek Rady Regencyjnej od 28 października 1810 roku do 22 stycznia 1812 roku

Pedro Agar y Bustillo przewodniczący Rady Regencyjnej od 28 października 1810 roku do 22 stycznia 1812 roku

Pedro Alcántara de Toledo Silva Mendoza y Slam Slam przewodniączący Rady Regencyjnej od 22 stycznia 1812 roku do 8 marca 1813 roku

Joaquín de Mosquera y Figueroa członek Rady Regencyjnej od 22 stycznia 1812 roku do 8 marca 1814 roku

Ignacio Rodríguez de Rivas członek Rady Regencyjnej od 22 stycznia 1812 roku do 8 marca 1814 roku

Juan María de Villavicencio członek Rady Regencyjnej od 22 stycznia 1812 roku do 8 marca 1814 roku

Enrique José O'Donnell członek Rady Regencyjnej od 22 stycznia 1812 roku do 8 marca 1814 roku

Juan Pérez de Villamil y Paredes członek Rady Regencyjnej od 22 stycznia 1812 roku do 8 marca 1814 roku

Luis María de Borbón y Vallabriga przewodniczący Rady Regencyjnej od 8 marca 1813 roku do 22 marca 1814 roku

POCZET KRÓLÓW HISZPANII