Rada gubernatorów Królestwa od 17 września 1665 roku do 17 listopada 1700 roku

Baltasar Moscoso y Sandoval członek Rady Gubernatorów od 17 września 1665 roku do 1665 roku

García de Haro y Haro-Sotomayor y Guzmán członek Rady Gubernatorów od 17 września 1665 roku do 1668 roku

Johann Eberhard Nithard członek Rady Gubernatorów od 17 września 1665 roku do 1669 roku

Guillermo Ramón de Moncada członek Rady Gubernatorów od 17 września 1665 roku do 17 marca 1670 roku

Cristóbal Crespí de Valldaura y Brizuela członek Rady Gubernatorów od 17 września 1665 roku do 22 lutego 1672 roku

Gaspar de Bracamonte y Guzmán Pacheco de Mendoza członek Rady Gubernatorów od 17 września 1665 roku do 1676 roku

Pascual de Aragón de Cardona y Córdoba członek Rady Gubernatorów od 17 września 1665 roku do grudnia 1676 roku

Blasco de Loyola członek Rady Gubernatorów od 17 września 1665 roku roku do 16.. roku

Fernando de Valenzuela członek Rady Gubernatorów od 1668 roku do grudnia 1676 roku

Maria Anna Wittelsbach-Neuburg regentka Hiszpanii od 1 listopada 1700 roku do 18 lutego 1701 roku

Luis Fernández de Portocarrero członek Rady Regencyjnej od 1 listopada do 16 listopada 1700 roku

Francisco Pimentel de Quinones y Benavides członek Rady Gubernatorów od 2 listopada 1700 roku do 18 lutego 1701 roku

Manuel Arias y Porres prezydent Rady Regencyjnej Kastylii i Leonu od od grudnia 1692 roku do stycznia 1696 roku i od kwietnia 1699 roku do listopada 1703 roku.

POCZET KRÓLÓW HISZPANII