wicekrólowie Sycylii

Blanka Robertyng-Capet-d'Evreux wicekrólowa Sycylii od 31 maja 1410 roku do 28 lipca 1412 roku

Fernán Velázquez de Cuéllar ambasador Sycylii od 1412 roku do 1415 roku

Jan Trastámara-d'Aragona wicekról Sycylii od 28 lipca 1412 roku do sierpnia 1416 roku

Domingo Ram y Lanaja wicekról Sycylii od sierpnia 1416 roku do 1419 roku

Jan Trastámara-d'Aragona wicekról Sycylii od 1419 roku do 1420 roku

Martino de Turribus wicekról Sycylii od 1419 roku do 1421 roku

António Folch de Cardona wicekról Sycylii od sierpnia 1416 roku do 1421 roku

Fernán Velázquez de Cuéllar wicekról Sycylii od 1419 roku do 1421 roku

Giovanni de Podio (Poggio, Podionucis) Nuchi wicekról Sycylii od 1421 roku do 1423 roku

Arnaldo Ruggiero de Pallas wicekról Sycylii od 1421 roku do 1423 roku

Nicolás Castagna wicekról Sycylii od 1421 roku do 1422 roku

Fernando Velázquez wicekról Sycylii od 1422 roku do 1423 roku

Nicolás Speciale di Noto wicekról Sycylii od 1423 roku do 1432 roku roku

Pedro Trastámara-de Aragón wicekról Sycylii od 1424 roku do 1425 roku

Guglielmo Raimondo IV Moncada wicekról Sycylii od 1425 roku do 1432 roku

Giovanni I Ventimiglia wicekról Sycylii od 1430 roku do 1432 roku

Adamo Asmondo przewodnicz±cy Rady Królestwa od 1432 roku do 1433 roku

Alfonso Trastámara-de Aragón wicekról Sycylii od 1433 roku do 1435 roku

Pedro Trastámara-de Aragón wicekról Sycylii w 1435 roku

Ruggero Paruta wicekról Sycylii od 1432 roku do 1440 roku

Battista Platamonte wicekról Sycylii od 1432 roku do 1438 roku

Bernardo Requesens wicekról Sycylii od 1439 roku do 1440 roku

Battista Platamonte wicekról Sycylii od 1439 roku do 1441 roku

Gilabert de Centelles wicekról Sycylii od 1440 roku do 1441 roku

Raimundo Perellós wicekról Sycylii od 1440 roku do 1443 roku

Lope Ximénez d'Urrea y de Bardaixí wicekról Sycylii od 1442 roku do 1458 roku

Pietro Caetani (Gaetani) wicekról Sycylii od 23 lipca 1449 roku do 15 maja 1452 roku

Adamo Asmundo wicekról Sycylii od 1449 roku do 1452 roku

Juan de Moncayo y Gurrea wicekról Sycylii od 1459 roku do 1462 roku

Guglielmo Raimondo V de Moncada kapitan generalny Królestwa Sycylii w 1458 roku, przewodnicz±cy Rady Regencyjnej Królestwa Sycylii od 28 pa¼dzienika 1462 roku do stycznia 1463 roku

Bernardo Requesens wicekról Sycylii od 2 stycznia 1463 roku do 1465 roku

Lope Ximénez d'Urrea y de Bardaixí wicekról Sycylii od 1465 roku do 1475 roku

Juan de Moncayo y Aragón wicekról Sycylii w 1475 roku

Guillermo Pujades wicekról Sycylii od 1475 roku do 1478 roku

Guillermo Peralta wicekról Sycylii od 1475 roku do 1477 roku

Joan Ramón Folch III de Cardona wicekról Sycylii od 1477 roku do 1479 roku

Gaspar de Espes (Spes) wicekról Sycylii od 1479 roku do 1488 rok

Pedro I de Champagne wicekról Sycylii do 1486 roku

Fernando de Acuna y de Herrera wicekról Sycylii od 1489 roku do 1495 roku

Juan de Lanuza y Garabito wicekról Sycylii od 1495 roku do 1507 roku

Ramón III Folc de Cardona y Requeséns wicekról Sycylii od 1507 roku do 1509 roku

Hugo de Moncada wicekról Sycylii od 1509 roku do 1517 roku

Ettore I Pignatelli Carraffa wicekról Sycylii od 1517 roku do 4 marca 1534 roku

Simón I Ventimiglia wicekról Sycylii od 1534 roku do 1535 roku

Juan de Montcada wicekról Sycyli od 12 stycznia 1536 roku do 1536 roku

Fernando I Gonzaga wicekról Sycylii od 1536 roku do 1546 roku

Ambrosio Santapace (Santapau) wicekról Sycylii od 1546 roku do 1547 roku

Juan de Vega y Enríquez wicekról Sycylii od maja 1547 roku do lutego 1557 roku

Juan II Luis de Béarn y de la Cerda y Silva wicekról Sycylii od 1557 roku do 1564 roku

García Álvarez de Toledo y Osorio wicekról Sycylii od 1564 roku do 1566 roku

Carlo Tagliavia d'Aragón wicekról Sycylii od 1566 roku do 1568 roku

Francesco Fernando Fernández d'Ávalos d'Aquino d'Aragona wicekról Sycylii od 1568 roku do 31 lipca 1571 roku

José Francisco Landriano, hrabia de Landriano wicekról Sycylii w 1571 roku

Carlo Tagliavia d'Aragón wicekról Sycylii od 1571 roku do 1577 roku

Marcoantonio II Colonna wicekról Sycylii od 1577 roku do 1584 roku

Juan Alfonso Bisbal, hrabia de Briático wicekról Sycylii od 1584 roku do 1585 roku

Alfonso di Gesualdo protektor Królestwa Sycylii od 1585 roku do 1598 roku

Diego Enríquez de Guzmán wicekról Sycylii od 1585 roku do 1591 roku

Enrique de Guzmán wicekról Sycylii od 1592 roku do 1595 roku

Giovanni III Ventimiglia wicekról Sycylii od 1595 roku do 1598 roku

Bernardino de Cárdenas y Portugal wicekról Sycylii od 1598 roku do 1601 roku

Jorge de Cárdenas y Manrique de Lara wicekról Sycylii od 1601 roku do 1602 roku

Lorenzo Suárez de Figueroa y Córdoba wicekról Sycylii od 1602 roku do 1606 roku

Giovanni III Ventimiglia wicekról Sycylii od 1606 roku do 1607 roku

Juan Gaspar Fernández Pacheco wicekról Sycylii od 1607 roku do 1610 roku

Giovanni Doria wicekról Sycylii od 8 lutego 1610 roku do marca 1611 roku

Pedro Tellez-Girón y Fernandez de Velasco Guzmán y Tovar wicekról Sycylii od 9 marca 1611 roku do 1616 roku

Giovanni Doria wicekról Sycylii od lipca do sierpnia 1611 roku

Francisco Ruiz de Castro y de Sandoval de Rojas wicekról Sycylii od 1616 roku do 1621 roku

Emanuel Filibert Sabaudzki wicekról Sycylii od 24 grudnia 1621 roku do 1624 roku

Giovanni Doria wicekról Sycylii od 1 sierpnia 1624 roku do 1626 roku

Antonio Pimentel y Toledo wicekról Sycylii od 1626 roku do 1627 roku

Enrique Enríquez Pimentel y Osorio wicekról Sycylii w 1627 roku

Francisco III Fernández de la Cueva y de la Cueva wicekról Sycylii od 1627 roku do 1632 roku

Fernando Afán de Ribera y Enríquez wicekról Sycylii od 1632 roku do 1635 roku

Luigi Guglielmo de Moncada d'Aragón Luna de Peralta y de la Cerda wicekról Sycylii od 1635 roku do 1639 roku

Jan Alfons de Medina de Rioseco wicekról Sycylii 1637 roku do 1647 roku

Giovanni Doria wicekról Sycylii od 1639 roku do czerwca 1641 roku

Francisco de Mello wicekról Sycylii od 1639 roku do 1641 roku

Juan Alfonso Enríquez de Cabrera y Colonna wicekról Sycylii od 1641 roku do 1644 roku

Pedro Fajardo de Zúniga y Recqueséns wicekról Sycylii od 1644 roku do 3 listopada 1647 roku

Vicente de Guzmán y Spínola wicekról Sycylii w 1647 roku

Giangiacomo Teodoro Trivulzio wicekról Sycylii od 1647 roku do 1648 roku

Juan José de Austria wicekról Sycylii od 1648 roku do 1651 roku

Rodrigo Díaz de Vivar Hurtado de Mendoza Sandoval de la Vega y Luna wicekról Sycylii od 1651 roku do 1655 roku

Juan IV Téllez-Girón Enríquez de Ribera wicekról Sycylii od 1655 roku do 1656 roku

Francisco Gisulfo wicekról Sycylii w 1656 roku

Pedro Rubeo wicekról Sycylii w 1656 roku

Martin de Redin y Cruzat wicekról Sycylii od 1656 roku do 1657 roku

Juan Battista Ortiz de Spinoza wicekról Sycylii w 1657 roku

Pedro Rubeo wicekról Sycylii od 1657 roku do 1660 roku

Fernando de Toledo Fonseca y Ayala [de Fonseca Toledo Ayala Ulloa] wicekról Sycylii od 1660 roku do 1662 roku

Francesco IV Gaetani dell'Aquila wicekról Sycylii od 24 wrze¶nia 1662 roku do 9 kwietnia 1667 roku

Francisco IV Fernández de la Cueva y Enríquez de Cabrera wicekról Sycylii od 1667 roku do 1670 roku

Claude-Lamoral I de Ligne wicekról Sycylii od 1670 roku do 1674 roku

Francisco IV Diego de Bazán y Benavides wicekról Sycylii w 1674 roku

Fadrigue III Lorenzo Álvarez de Toledo y Ostrio y Ponce de León wicekról Sycylii od 1675 roku do 1676 roku

Anielo de Guzmán wicekról Sycylii w 1676 roku

Francisco de Gattinara markiz de San Martín wicekról Sycylii od 1676 roku do 1677 roku

Luis Manuel Fernández de Portocarrero-Bocanegra y Moscoso-Osorio wicekról Sycylii od 4 maja 1677 roku do 1678 roku

Vincente Gonzaga y Doria wicekról Sycylii od 1677 roku do 1678 roku

Claude-Lamoral I de Ligne wicekról Sycylii od 1678 roku do 1679 roku

Francisco IV Diego de Bazán y Benavides wicekról Sycylii od 1679 roku do 1687 roku

Juan Francisco Pacheco Téllez-Girón wicekról Sycylii od 1687 roku do 1696 roku

Pedro II Manuel Colón de Portugal y la Cueva wicekról Sycylii od 1696 roku do 1701 roku

Juan Manuel Fernández Lopez Pacheco Cabrera y Zúniga wicekról Sycylii w 1701 roku

Francesco del Giudice wicekról Sycylii od 15 grudnia 1701 roku do 1705 roku

Isidor de La Cueva y Benavides wicekról Sycylii od 5 kwietnia 1705 roku do 3 kwietnia 1707 roku

Carlo Filippo Antonio Spínola y Colónna wicekról Sycylii od 1707 roku do 1713 roku

Hannibal Maffei wicekról Sycylii od 1714 roku do 1718 roku

Jean-François-Nicolas de Bette wicekról od 1718 roku do 1719 roku

Claudius Florimund de Mercy wicekról od 1719 roku do lipca 1719 roku

Johann Hieronymus Zumjungen wicekról od (acting) lipca 1719 roku do 1719 roku

Claudius Florimund de Mercy wicekról od 1719 roku do 11 listopada 1719 roku

Nicola Pignatelli wicekról Sycylii od 12 listopada 1719 roku do 5 lipca 1722 roku

Francisco Joaquín Fernández de Portocarrero y Mendoza wicekról Sycylii od 2 lipca 1722 roku do 1728 roku

Cristóbal Fernandez de Córdoba y Bazan de Alagon wicekról Sycylii od 1728 roku 2 wrze¶nia 1734 roku

José Cartillo Albornoz y Montiel wicekról Sycylii od 2 wrze¶nia 1734 roku do 1734 roku

Pedro de Castro y Figueroa wicekról Sycylii od 1734 roku do 1737 roku

Bartolomeo Corsini wicekról Sycylii od 1737 roku do 1747 roku

Eustachio duca de la Viefuille wicekról Sycylii od lutego 1747 roku do 1754 roku

Giuseppe, conte Griman wicekról Sycylii od 1754 roku do 10 czerwca 1755 roku

Marcello Papiniano Cusani wicekról Sycylii w 1755 roku

Giovanni Fogliani Sforza D'Aragón wicekról Sycylii od 10 czerwca 1755 roku do wrze¶nia 1768 roku

Egidio Pietrasanta wicekról Sycylii w 1768 roku

Giovanni Fogliani Sforza D'Aragón wicekról Sycylii od 1768 roku do 1773 roku

"Serafino" Riccardo Filangeri wicekról Sycylii od 29 czerwca do 24 pa¼dziernika 1774 roku

Marc Antonio Colonna wicekról Sycylii od 1775 roku do 1781 roku

Domenico Caraccíolo wicekról Sycylii od 17 pa¼dziernika 1781 roku do stycznia 1786 roku

Francesco Maria Venanzio d'Aquino wicekról Sycylii od 1786 roku do 1795 roku

Filippo López y Royo wicekról Sycylii od 1795 roku do 1798 roku

Tommaso Firrao wicekról Sycylii od 1798 roku do 1802 roku

Domenico Pignatelli de Belmonte y Pinelli Ravaschieri wicekról Sycylii od 1802 roku do 5 lutego 1803 roku

Alessandro Filangeri wicekról Sycylii od 1803 roku do 1806 roku

Michelangelo (Michel Angelo) Cianciulli regent Królestwa Sycylii od 8 lipca do 1 sierpnia 1808 roku

Francisco di Borbone wicew³adca generalny Sycylii od 1812 roku do 1814 roku

Niccolo Filangieri wicekról Sycylii w 1816 roku

W 1816 roku Królestwo Neapolu i Królestwo Sycylii zosta³y w³±czone do nowego Królestwa Obojga Sycylii